«Жінка року-2019»

Дата: 11.03.2019 08:12

Хто така жінка? Відповідь на це непросте запитання спробували дати учасниці святкового конкурсного заходу «Жінка року-2019». 10 чарівних учасниць, харизматичних, стильних, неповторних, сповнених внутрішньої сили жінок стали номінантами у категоріях: «Відданість громаді» – Чулан Валентина Данилівна, «Серце, віддане дітям» – Зайцева Інна Анатоліївна, «Навчання та розвиток» – Причина Вікторія Вікторівна; «Професійне навчання» – Сібєнкова Любов Сергіївна; «Творчість та натхнення» – Порубльова Анжела Василівна ; «Відповідальність та милосердя» – Сідякіна Юлія Олександрівна, «Відданість духовній культурі» – Горєлова Альона Володимирівна; «Зрошення та водозабезпечення» Котік Альона Олександрівна; «Честь та гідність» – Донченко Олена Віталіївна; «Державна служба та законність інтересів» – Тутова Наталія Володимирівна.
Усі учасниці нагороджені пам’ятними відзнаками, грошовою винагородою у розмірі 1000 грн. від селищного голови В.Дебелого. Головна перемога дісталась Донченко Олені Віталіївні, старшому прапорщику, начальнику медичного пункту танкового батальйону, яка нагороджена грошовою винагородою у розмірі 5000 грн. Привітання та подарунки від Народного депутата С.Хланя стали приємним сюрпризом для номінанток, які отримали чарівні орхідеї, а учасниця, яка стала сьогоднішньою переможницею, – ще й набір косметичних засобів для догляду за волоссям, тілом та обличчям на загальну суму 2 500 грн.
Жінки вкотре довели, що є гідним прикладом, сприяють розвитку і розбудові громади, вносять позитивні зміни в наше суспільство, несуть світло і затишок в оселі.
Вітаємо Вас із святом весни! Бажаємо міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а Ви залишайтеся завжди такими ж неповторними, якими Ви є зараз!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ?? ?? ????????????

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???° ?????µ???µ ?? ??????????