Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку дитини

Дата: 22.03.2019 07:53

21 березня 2019 року комунальним закладом «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради на базі Благодатненського навчально-виховного комплексу «гімназія-заклад дошкільної освіти» проведено семінар педагогів-організаторів, керівників гуртків художньо-естетичного напрямку «Універсальні можливості мистецтва в творчому розвитку дитини».
В ході семінару його учасники крім теоретичних основ щодо застосування різноманітних форм та технологій навчання, які дозволяють активізувати навчальну діяльність та творчу роботу з школярами з метою розвитку здібностей, креативності та критичного мислення мали можливість побувати на підготовлених господарями виховному заході «Масляну гуляємо – весну зустрічаємо!» та майстер-класі «Виготовлення масляного млинця-сонечка».
Висловлюємо слова вдячності адміністрації, учнівському, вчительському колективам закладу освіти, батькам гімназистів за змістовну підготовку та участь у проведенні семінару.