Відбірковий етап фестивалю «Таврійський барвограй» у Іванівському ліцеї № 2

Дата: 22.03.2019 15:00

Комунальним закладом «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради розпочато роботу по перегляду в закладах освіти Іванівської ОТГ художніх номерів для програми заключного концерту районного етапу щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй» серед учнів, вихованців, слухачів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів Херсонської області. Проведення концерту заплановано на 19 квітня 2019 року на сцені «Базового клубного закладу Іванівської селищної ради" .
20 березня 2019 року, члени журі огляду-конкурсу переглянули виступи, які продемонстрували здобувачі освіти Іванівського ліцею № 2 .До відбіркового конкурсного концерту ліцеїстів увійшли 8 пісенних виступів окремих солістів, дуету та тріо, а також 2 хореографічні композиції. Глядачі заходу теплими бурхливими оплесками зустрічали виступи юних аматорів сцени.