Порушення міграційного законодавства

Дата: 28.03.2019 08:57

Завдяки налагодженому ???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????? ???µ?»?µ???°?»алгоритму взаємодії Управління ДМС України в Херсонській області з відділом боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Херсонській області виявлено громадянина Республіки Вірменія, який використовував паспорт громадянина Вірменії з недійсними дата-штампами щодо перетину Державного кордону України.

А за результатами місячного відпрацювання профілактичних заходів «Мігрант», працівниками міграційної служби вже складено 110 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 203-206 КУпАП та виявлено 24 нелегальних мігрантів,відносно яких прийнято рішення про примусове повернення з України, 2 іноземцям заборонено в’їзд в Україну. Накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафу на майже 180 тис. грн.

Нагадуємо, що черговий етап заходів у 2019 році почався з 1 березня та триватиме до 31 травня.

УДМС України в Херсонській області