Шахово-шашковий турнір для категорії населення об'єднаної територіальної громади віком від 22 років і старше

Дата: 01.04.2019 08:15

29 березня 2019 року на базі комунального закладу "Дитячо-юнацький центр" Іванівської селищної ради проведено шахово-шашковий турнір для категорії населення об'єднаної територіальної громади віком від 22 років і старше.
За підсумками змагань з шахів серед чоловіків в особистому заліку І місце виборов Гарін Олександр (Іванівка), ІІ-Булка Анатолій (Воскресенка), ІІІ - Ісаков Іван (Іванівка), серед жінок І місце посіла Якущенко Вікторія (Воскресенка), ІІ - Юрбаш Людмила (Новомиколаївка). В особистій першості з шашок І місце виборов Яцко Євгеній (Воскресенка), ІІ - Фесик Сергій (Новомиколаївка); ІІІ - Горєлова Лілія (Новомиколаївка).
Вітаємо учасників турніру з перемогою!