Дата: 10.04.2019 09:13

«Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дітей. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити те, що робила вчора. Нехай нове з’являється у її житті поступово і не приголомшує лавиною вражень», - так В.О. Сухомлинський говорив про наступність між дошкільним і шкільним навчанням. Саме зараз, коли впроваджуються всі засади НУШ, час приділити максимум уваги послідовності в умовах безперервної освіти. Розуміючи це важливе завдання, вчителі 1-х класів Іванівського ліцею №1 Бахарєва Н.О. та Чорномурко О.А. провели відкриті уроки з математики для вихователів Іванівського ясла – садків «Світлячок» (завідувач Гриб С.С.), «Лелеченя» (завідувач Чмирь Т.М.), вчителів- початківців Іванівського ліцею №2 (заступник директора з НВР Кучинська Л.В). Така тісна співпраця двох освітніх закладів, наступність у їх роботі дозволить досягти високого рівня адаптації дітей дошкільного віку до нових умов, до нового статусу здобувача освіти.