Благодатненський і Нововасилівський ФАП. Шукаємо фахівців

Дата: 12.04.2019 08:40

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету селищної ради голова об'єднаної громади Віктор Дебелий звернувся з проханням до Іванівської райдержадміністрації та Іванівської районної ради сприяти у вирішенні питання кадрового укомплектування Благодатненського та Нововасилівського ФАПів та запропонував відповідне фінансування цих закладів медицини.
"Ми не можемо залишити без уваги та медичного обслуговування людей сільських населених пунктів, саме тому, іванівська громада забезпечить фінансування ФАПів. Великою проблемою є відсутність фахівців у галузі медицини на території Іванівського району, це недостатня кількість, як сімейних лікарів так і фельдшерів у сільській місцевості. На сьогодні, заклади медицини та медичні працівники не підпорядковані об'єднаній громаді, тому звертаюся з проханням до районної влади Сергій Леонідович Довбня та Людмили Павленко, а також керівника КНП " Іванівський РЦПМСД" Людмила Трегуб допомогти у підборі працівників для Благодатненського та Нововасилівського сільських ФАПів. Своєчасне фінансування гарантуємо".