ІІ (обласний) етап гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 10.06.2019 14:05

08 червня 2019 року на базі дитячого оздоровчого табору "Чайка" завершився ІІ (обласний) етап гри "Сокіл" ("Джура"). Боротьба виявилася не легкою: усі рої-учасники гри підготовлені до витривалих змагань. Проте і наші "Іванівські гайдамаки" показали, на що спроможні. Так, за результатами гри маємо такі нагороди: "Штурм" - І загальнокомандне міце, "У колі друзів" - ІІІ загальнокомандне місце, "Медицина" - ІV місце. За І міце в конкурсі "Чумацький шлях" в особистій першості нагороджено Юлію Бєлу, за ІІІ місце - Євгенію Малашок. У конкурсі "Рятівник" в особистій першості за І місце нагороджено Дмитра Рязанова, Максима Левасюка - за ІV. Вітаємо команду та її тренерів із загальнокомандними і особистими перемогами!