Робочий візит до Кочубеївської ОТГ

Дата: 26.02.2020 15:29

24 лютого 2020 року працівники Іванівської ОТГ з робочим візитом відвідали Кочубеївську ОТГ.

Мета нашого візиту – ознайомитися із досвідом, який має ця громада у сфері надання адміністративних послуг. Адже у Кочубеївці знаходиться один із взірцевих ЦНАПів Херсонської області.

Кочубеївці влаштували нам теплу зустріч, відкрито розповідали як і які у їхньому центрі надаються адміністративні послуги. В ході бесіди ми отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді на наші запитання від керівника ЦНАПу Надії Дударь.

Також голова сільської ради Іван Іванович Дударь влаштував нам екскурсію по Кочубеївській об’єднаній територіальній громаді.

Наша делегація відвідала заклади соціальної інфраструктури, а саме: КНП «Кочубеївський ПМСД», Кочубеївський освітній опорний заклад Орлівський НВК, Кочубеївську філію «Пункт швидкої медичної допомоги».

Ми залишились задоволені від цієї зустрічі та захоплені професіоналізмом працівників громади. В ході спілкування було налагоджено дружні стосунки та співпраця між нашими ОТГ.

Дякуємо колегам за теплу та щиру зустріч.