25 березня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісіїй з гуманітарних питань та з питань прав людини, законності, правопорядку, боротьби з корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту

Дата: 25.03.2021 11:27

25 березня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, боротьби з корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту (присутні члени: Щастлива В.С, Нудьга В.І., Федюк Т М., Бабенко О.В.) за участі голови постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Ніколаєнко Т.В.

З питань порядку денного засідання виступили та доповіли секретар ради Інна Попурій та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Іванівської селищної ради Н.І.Максак.

В ході засідання розглянуто та рекомендовано включити до порядку денного чергової сесії наступні питання:

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки;

Про затвердження Програми по роботі з обдарованою молоддю на 2021-2023 роки;

Про внесення змін до структури та штатної чисельності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів;

Про затвердження Положення про порядок проведення громадських слухань на території Іванівської селищної ради.

Члени комісій внесли свої правки та доповнення до проектів рішень, запропонованих працівниками відділів виконавчого апарату Іванівської селищної ради.

Учасники засідання продемонстрували злагоджену, плідну роботу спрямовану на прийняття рішень щодо покращення життя, навчання та розвитку дітей і дорослих у громаді.

Працюємо далі. Працюємо РАЗОМ.