28 квітня відбулася IX сесія Іванівської селищної ради

Дата: 29.04.2021 17:16

28 квітня відбулася IX сесія Іванівської селищної ради. Розглянуто більше 200 питань порядку денного.

Це була дуже важлива сесія ради, в ході якої затверджено офіційну символіку – ГЕРБ ТА ПРАПОР, а також ЛОГОТИП Іванівської територіальної громади.

Для розроблення офіційного герба взято за основу ескіз, розроблений учителем Іванівського ліцею № 1 Оленою Мовчан та доповнено елементами ескіза студента коледжу Олександра Вишнякова з с. Любимівка.

Учениця Новодмитрівської ЗОШ Альбіна Шарко стала переможцем кращого ескізу офіційного прапора Іванівської територіальної громади.

Переможцями на кращий логотип стали члени гуртка «Вернісаж» Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Інна Липницька.

Відповідно до рішення сесії переможці конкурсу будуть відзначені пам’ятними сувенірами в рамках заходів Програми по роботі з обдарованою молоддю Іванівської селищної ради на 2021-2023 роки.

Також в ході сесії, депутати прийняли звернення до Верховної ради України, в якому закликали Народних депутатів прийняти у другому читанні та вцілому законопроєкти «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності через електронні аукціони», які нарешті повертають територіальним громадам право розпоряджатися землею за межами населених пунктів.

Депутати наголосили, що лише територіальні громади мають вирішувати, що робити із землею – продавати чи здавати в оренду.

Також депутатами одноголосно підтримано звернення до Верховної Ради України щодо необхідності розробки і прийняття закону про місцевий референдум.

Також відповідно до рішення сесії спрямовано 5580 гривень для придбання штучного харчування дитини, народженої від ВІЛ-інфекованої матері; збільшено видатки для комунального підприємства «Дорожник 5» Іванівської селищної ради на суму 50000 гривень; 368100 гривень спрямовано на фінансування для проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, які дооб’єдналися до Іванівської селищної територіальної громади у 2021 році.

В ході сесії доповнено Перелік адміністративних послуг, які надаються відділом надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради;

прийнято до комунальної власності громади Іванівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул.Таврійська в смт Іванівка;

ухвалено ПЕРЕЛІК об’єктів комунальної власності Іванівської селищної ради;

затверджено Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Іванівської селищної ради на 2021-2025 роки та Програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на 2021- 2025 роки.

Далі, депутати ухвалили низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Іванівської громади рішень.

Працюємо далі. Працюємо РАЗОМ