14 травня відбулося чергове засідання виконкому Іванівської селищної ради.

Дата: 14.05.2021 16:13

14 травня відбулося чергове засідання виконкому Іванівської селищної ради.

На засіданні розглянуто 12 питань.

Члени виконкому затвердили плани  заходів щодо складання прогнозу бюджету селищної територіальної громади на 2022-2024 роки та проекту бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік. З цього питання доповідав начальник фінансового відділу Іванівської селищної ради Сергій Пілецький.

Було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування та на поховання на суму 21 500 гривень.

На виконання Програми урочистих та святкових заходів в Іванівській селищній раді на 2021 рік, затвердженої рішенням ІV сесії селищної ради VІІІ скликання від 23 грудня 2020 року № 24, члени виконкому затвердили рішення «Про виділення коштів на проведення заходів до Дня Молоді», на це спрямовано 24500 гривень.

На засіданні виконкому затверджені  тарифи за спожиту питну воду на території сел Трохимівського,  Дружбівського, Шотівського, Благодатненського, Воскресенського та Балашовського старостинських округів. З цього питання доповідала в.о. начальника юридичного відділу Іванівської селищної ради Тетяна Вишневецька. У його розгляді взяли участь старости сіл та керівники комунальних підприємств.

Встановлені наступні тарифи за спожиту воду за   один кубічний метр води для населення:

в селах Трохимівка, Щастливе, Захарівка, Новодмитрівка Перша – 25 грн,

в селах Дружбівка, Першотравневе – 22 грн,

в селах Шотівка і Веселівка – 23 грн,

в селах Благодатне і Тимофіївка – 25 грн,

в селах Воскресенка і Михайлівка – 23 грн,

в селі Балашове -25 грн.

Відповідно до чинного законодавства розрахунки  щодо нових тарифів були оприлюднені у газеті «Нове життя». Витримано термін і процедуру обговорення та прийому пропозицій від громадян.