До уваги мешканців Іванівської громади. Як отримати комплексну адміністративну послугу «єМалятко»

Дата: 21.05.2021 08:28

Фото без описуНова та зручна комплексна адміністративна послуга «єМалятко» доступна для мешканців Іванівської ОТГ

Зазначену послугу можна отримати у відділі надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради, який знаходиться за адресою: вулиця Миру, 1, смт Іванівка (І поверх).

Комплексна послуга «єМалятко» включає в себе:

-державна реєстрація народження дитини та її походження;

-реєстрація дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;

-внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного

реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;

- призначення державної допомоги при народженні дитини.

Тобто при зверненні до відділу надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради ви в одном приміщенні оформлюєте одразу все, що стосується новонародженої дитини.

Які документи необхідні для отримання адміністративної послуги

Для державної реєстрації народження дитини та її походження, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків:

1. Паспорт громадянина України обох батьків.

2. Документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків обох батьків.

3. Свідоцтво про шлюб.

4. Медичне свідоцтво про народження (форма № 103/о).

Для внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому:

1.Відомості про присвоєння унікального номера запису одному з батьків.

Для призначення державної допомоги при народженні дитини:

1.Розрахунковий рахунок заявника у форматі (ІВАN, на який будуть зараховані кошти)

Тимчасово недоступні послуги:

• внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я (через оновлення eHealth);

• видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (через оновлення Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

• реєстрація місця проживання новонародженої дитини в населених пунктах, не підключених до програмного забезпечення Державної міграційної служби України.

Ми не зможемо зареєструвати народження дитини, якщо:

• дитина народилась поза закладом охорони здоров’я;

• немає згоди про батьківство між чоловіком матері дитини та особою, яка вважає себе батьком дитини;

• дитина народжена в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій;

• реєстрацію здійснюють родичі або інші законні представники, в тому числі органи опіки та піклування.

Ми не зможемо надати послугу, якщо:

• ваші паспортні документи недійсні: не вклеєні фотографії в паспорт-книжечку або термін дії ID-картки сплив;

• фізично відсутній один з батьків або відсутня нотаріальна заява відсутнього з батьків у випадках, що вимагають згоду;

• батьки передумали отримувати послугу вже спілкуючись із адміністратором.

Звертаємо вашу увагу, що послуга надається безоплатно !

За консультаціями звертатись за номером телефону: (05531) 31212 або електронною поштою cnapivanotg@ukr.net