Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради отримав "Мобільний кейс"

Дата: 24.05.2021 11:27

20 травня, завдяки співпраці між Програмою розвитку ООН в Україні та Херсонською обласною державною адміністрацією в рамках розвитку ЦНАП, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Науменко Едуард Анатолійович передав відділу надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради "Мобільний кейс". Після офіційного вручення кейсу, начальник відділу цифрових технологій Херсонської обласної державної адміністрації Кулик Павло Миколайович завітав до приміщення відділу надання адміністративних послуг для надання рекомендацій, щодо покращення якості надання послуг населенню Іванівської громади. «Мобільний кейс» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг.

Це є вкрай важливим для людей, які проживають у віддалених населених пунктах або ж мають обмежені фізичні можливості.

Мобільний кейс має бездротовий принтер, ноутбук, інтернет-модем, камеру та сканер, що надасть можливість адміністраторам відділу виїжджати безпосередньо на місце до людей, які не можуть відвідати установу особисто.

Надання адміністративних послуг з «Мобільним кейсом» - це ще один крок органу місцевого самоврядування щодо доступності до адміністративних послуг суб'єктів звернення. Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради щиро дякує Херсонська обласна державна адміністрація @Сергей Козирь @Павел Кулик @Науменко Едуард за надану можливість покращувати якість надання адміністративних послуг нашої громади.