10 червня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства

Дата: 11.06.2021 14:03

10 червня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, на якому було розглянуто 9 проєктів рішень XI сесії селищної ради з наступних питань:

внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік;

внесення змін до Програми Іванівської селищної ради «Розвиток людського капіталу Іванівської селищної ради на 2018-2023 роки»;

внесення змін до Програми урочистих та святкових заходів в Іванівській селищній раді;

затвердження нової структури та штатної чисельності персоналу Іванівського ліцею № 2;

продовження терміну дії контракту з директором установи «Трудовий архів»;

про передачу майна комунальним установам та підприємствам селищної ради;

про вступ Іванівської селищної ради у права засновника Українського сільського комунального підприємства;

про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення;

про прийняття у комунальну власність Іванівської селищної ради телемедичного обладнання.

В проєкті рішення «Про внесення змін до рішення IV сесії селищної ради VIII скликання від 23 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Іванівської селищної територіальної громади на 2021 рік» пропонуються збільшення видатків за рахунок субвенції з державного бюджету. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 року № 468-р селищною територіальною громадою отримані кошти з державного бюджету в сумі 3 млн. грн, які будуть спрямовані на реконструкцію стадіону «Колос».

Крім того, відповідним проєктом передбачені зміни за рахунок перерозподілу бюджетних призначень відповідно до звернень розпорядників бюджетних коштів:

збільшення видатків на співфінансування Програми «Розвиток людського капіталу» на суму 21,7 тис. грн;

надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Дорожник-5» в сумі 480 тис. грн;

збільшення видатків на первинну медичну допомогу для придбання аналізаторів крові та сечі в сумі 199 тис.грн;

спрямування видатків на благоустрій – 150 тис.грн;

забезпечення оплати робіт по будівництву скверу в  с.Агаймани
на суму 700 тис. грн.

Депутати заслухали аргументовані доповіді з кожного питання та дійшли згоди щодо винесення відповідних проєктів рішень на засідання сесії селищної ради.