Відбулося навчання керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей

Дата: 18.06.2021 15:46

17 червня 2021 року завершено чотириденний семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства» для керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей завдяки підтримці UNDP Ukraine/ПРООН в Україні.

Щиро дякуємо організаторам та спікерам семінару, голові Херсонської обласної державної адміністрації Козирю Сергію В’ячеславовичу та підтримці @UNDP Ukraine/ПРООН в Україні, за можливість взяти участь в семінарі. Було надзвичайно приємно і корисно взяти участь у семінарі-тренінгу, обмінюватися думками, збагачувати знання! Та особливу подяку хочеться виразити начальнику відділу цифрових послуг Херсонської обласної державної адміністрації  Кулику Павлу Миколайовичу та його команді Хлистовій Дар’ї Олександрівні, Ромець Юлії Володимирівні, завдяки цим людям Центри надання адміністративних послуг Херсонської області не стоять на місці, а розвиваються шаленими темпами, адміністративні послуги стають більш наближеними до мешканців населення.