Дата: 09.07.2021 15:24

09 липня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України. Було розглянуто список підприємств та підприємців громади, які нараховують заробітну плату менше мінімальної, сформовано список запрошених на наступне засідання.

В ході засідання члени робочої групи обговорили та спланували виїзди робочої групи у рамках операції «Урожай», розглянули  резерви наповнення місцевого бюджету, легалізації підприємницької діяльності в аграрній сфері та доходів від вирощування сільськогосподарської продукції. Заступник голови комісії Олександр Бабуцький наголосив на тісній співпраці членів робочої групи з представниками Головного управління Держпраці у Херсонській області та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Було сформовано список підприємств, які мають бути першочергово перевірені представниками Головного управління Держпраці у Херсонській області та сплановано виїзд робочої групи на польові роботи.