Операція "Урожай" в громаді

Дата: 21.07.2021 09:39

20 липня 2021 року у рамках операції «Урожай» відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України. До участі у рейді були задіяні заступник селищного голови - Олександр Бабуцький, начальник Іванівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Віта Романенко, головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій № 2 управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області - Інна Шип, поліцейський ГРПП Відділення поліції № 2 Генічеського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області – Руслан Касумов, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності - Наталія Романенко. Здійснено виїзд до Новодмитрівського, Благодатненського та Балашівського старостинських округів. Проведено роз’яснювальну роботу з 9 керівниками аграрних підприємств, щодо офіційного оформлення найманої праці, виплати легальної заробітної плати, у розмірі не менше мінімальної заробітної плати. Було обстежено також і 6 підприємств торгівлі, магазинів, переглянуто наявність офіційної реєстрації, ліцензій, касових апаратів та оформлених працівників. Двох осіб попереджено про відповідальність через неналежне оформлення своєї діяльності.