Дата: 30.08.2021 17:31

Фото без опису  Попри коронакризу «Велике будівництво» не зупиняється. Завершилась реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садка) «Лелеченя» в смт Іванівка Херсонської області. Дошкільний заклад відповідає всім вимогам та нормам безпеки, має сучасний гарний дизайн. Завдяки такому сучасному соціальному об’єкту 140 дітей громади отримають якісне дошкільне навчання, для них створено належні умови у групових та спальних кімнатах, музичній та спортивній залах.

Це не перший об'єкт, який після повної реконструкції відкривається в Іванівській громаді, і далеко не останній. Завдання громади – створювати комфортні умови, щоб діти могли вчитися, відпочивати, розвиватися в сучасних і комфортних умовах.

Фото без опису  Фото без опису      Фото без опису       Фото без опису               Фото без опису