17 вересня 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства

Дата: 17.09.2021 20:47

Фото без описуДепутати попередньо розглянули проєкти рішень XVI сесії селищної ради, заслухали доповідачів з питань порядку денного та прийняли рішення:         - внести відповідні проєкти рішень на засідання сесії селищної ради; -затвердити підписом Експертний висновок щодо проекту рішення селищної ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Іванівської селищної територіальної громади».

З проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Іванівської селищної ради в розділі «Офіційні документи. Проект рішення сесії» або за посиланнями: https://ivanivka-gromada.gov.ua/docs.