2 листопада 2021 року відбулася 17 сесія Іванівської селищної ради VIII скликання.

Дата: 02.11.2021 22:22

Фото без опису             Для розгляду на порядок денний виносились 19 питань.

Зокрема, депутати перейменували Благодатненський навчально-виховного комплекс «гімназія – заклад дошкільної освіти» та Дружбівський навчально-виховного комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відповідно на Благодатненську та Дружбівську гімназії, ввели до структури адміністративного, педагогічного та обслуговуючого персоналу Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів посаду комірника, до структури Іванівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Лелеченя» - одну одиницю асистента вихователя для педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. Депутати затвердили в новій редакції структуру та штатну чисельність комунального некомерційного підприємства «Іванівська лікарня» в кількості 106 штатних одиниць.

В ході сесійного засідання внесено зміни до селищного бюджету на 2021 рік. Спрямовано видатки на оплату теплопостачання шкіл, фінансову підтримку для КП «Дорожник 5», оплату праці працівників благоустрою, придбання фекального насосу для ліцею №2 та ін. Крім того, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.10.2021 р. № 1337-р за рахунок субвенції з державного бюджету збільшені видатки на реконструкцію стадіону «Колос» в сумі 3 млн. грн.

ПРОДОВЖЕННЯ