День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС у Іванівській громаді

Дата: 14.12.2021 16:47

14 грудня 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції.

Тож щороку саме цього дня за доброю традицією нашої громади ми вшановуємо відважних ліквідаторів покладанням квітів до меморіалу загиблого героя В.Кібенка-ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС. З вітанням до присутніх звернулися секретар Іванівської селищної ради Інна Попурій та голова громадської організації ,, Союз Чорнобиль України,, Валерій Махров. Ми у неоплатному боргу перед Вами, хто ціною свого здоров'я і свого життя врятував усіх нас від ядерного вогню. Низько вклоняємося за Ваш великий людський подвиг, мужність, героїзм і відвагу. Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки тієї страшної катастрофи. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя, терпіння, щирої поваги від людей. Нехай сонце на мирному небі зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років!