15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2022 13:35

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні всі ми відзначаємо знаменну дату – 33 річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже стало традицією разом з цією подією вшановувати всіх учасників бойових дій на території інших держав. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі! Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов’язок. Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров'я, наснаги, злагоди на довгі літа!

З повагою до вас, Іванівський селищний голова Віктор ДЕБЕЛИЙ