Звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік

Звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік

Презентація Звіту селищного голови

Звіт селищного голови на Youtube

До уваги мешканців територіальної громади!

Відповідно до пункту 7 статті 42 "Повноваження сільського, селищного, міського голови" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", надаємо звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого перед громадою про свою роботу у 2021 році.

Враховуючи вимоги карантинних обмежень на території України, звітування відбувається у форматі онлайн у Youtube, трансляція також доступна для перегляду на сторінці Іванівської селищної ради «Ми різні, але ми разом»у мережі Facebook та на офіційному сайті Іванівської селищної ради (https://ivanivka-gromada.gov.ua/). З повною версією звіту можна ознайомитись на офіційному сайті Іванівської селищної ради в розділі «Звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік».

Кожен із вас може поставити запитання селищному голові, відправивши його на електронну адресу Ivanivka.2022@gmail.com, відповіді на які буде надано на ХХV сесії селищної ради, яка відбудеться о 9.00 24 лютого 2022 року, а також на веб-сайті селищної ради в розділі «Звіт Іванівського селищного голови Віктора Дебелого за 2021 рік».