ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 21.02.2022 13:23

У Іванівській громаді відбулося вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Вісім років Україна у вогні. Ми боремося на усіх фронтах: політичному, економічному, і на жаль, на справжніх боях зі зброєю у руках. Тільки ворогом не слабшає, не здається і тисне - і НЕХАЙ! За нами правда, за нами тисячолітня історія пращурів, нездоланна козацька сила та сотні сердець героїв - героїв Небесної Сотні. Небесна сотня - це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Сьогодні вони дивляться на нас з небес і думають - не дайте злу перемогти, адже Україна і нині в сльозах, на її захист у війні з російським агресором стали тисячі патріотів своєї держави, борються за її єдність та цілісність. Тому ми не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися. Слава Україні! Героям слава!