Інформація щодо роботи ЦНАПу Іванівської селищної ради

Дата: 12.07.2023 18:17

У липні 2023 року відбулись зміни в контактній інформації Центру надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради, а саме: з 3 липня2023 року працює нова електронна скринька: cnapivantg@gmail.com

Мешканці Іванівської територіальної громади для отримання інформації з будь-яких питань можуть надсилати листи за вказаною адресою.

При надсиланні листів, обов'язково вказуйте контактні дані для зворотного зв'язку.

З метою надання жителям громади консультаційної допомоги, найближчим часом, планується також підключити телефон гарячої лінії Центру надання адміністративних послуг.

Про номер гарячої лінії та графік роботи додатково буде повідомлено.

ЦНАП Іванівської селищної ради