Миколаївський національний аграрний університет інформує

Дата: 19.07.2023 16:56

Миколаївський національний аграрний університет проводить прийом на навчання за заочною формою здобуття освіти, освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби, відповідно до Відомостей щодо права провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти станом на 30.03.2021 р. (https://cutt.ly/SJ0uCkL).

На навчання за державним замовленням Національного агентства з питань державної служби за заочною формою здобуття освіти приймаються державні службовці, голови місцевих держадміністрацій, їх перші заступники та заступники, посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра (спеціаліста) /бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Зарахування на навчання проводиться за результатами фахового іспиту з основ економіки та держави і права, вступного іспиту з іноземної мови, що проводиться Миколаївським національним аграрним університетом дистанційно (для абітурієнтів, які здобули ступінь вищої освіти магістра (або вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту)), або за результатами єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту, що проводяться відповідно до законодавства (для абітурієнтів, які здобули ступінь вищої освіти бакалавр).

Для майбутніх фахівців органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра (або вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) також є можливість здобути освіту за освітнім ступенем «Магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на контрактній основі.

Термін навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»: 1 рік та 4 міс.

Для вступу на безкоштовне навчання особа, подає на електронну адресу приймальної комісії Миколаївського національного аграрного університету (pk@mnau.edu.ua, в темі листа обов’язково вказати «НАДС»):

- заяву про вступ за державним замовленням до закладу вищої освіти на навчання в електронній формі із накладеним електронним підписом такої особи відповідно до вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг;

- одну кольорову фотокартку розміром 3 x 4 сантиметри;

- відомості про документ про вищу освіту (серія, номер, здобутий ступінь освіти) або електронну копію (скан-копію) оригіналу паперового документа про вищу освіту (для документів про вищу освіту, виданих до 2012 року);

- електронну копію (скан-копію) оригіналу паперової трудової книжки (у разі наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- відомості про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності).

Електронні копії оригіналів паперових документів (скан-копії) повинні бути кольоровими, придатними для сприйняття їх змісту та засвідчені електронним підписом особи відповідно до вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг. За відповідність електронних копій (скан-копій) оригіналам паперових документів відповідає заявник.

Консультації щодо вступу до магістратури – за телефонами +38(067) 738-97-59, +38(050) 174-85-06.

Терміни вступної кампанії:

Онлайн-реєстрація – з 12 липня по 21 липня 2023 року;

Подача документів– з 31 липня по 21 серпня 2023 року

Фахове вступне випробування з основ держави і права, основ економіки, що проводиться Миколаївським національним аграрним університетом дистанційно – 22 серпня 2023 року

Вступний іспиту з іноземної мови, що проводиться Миколаївським національним аграрним університетом дистанційно – 22 серпня 2023 року

Онлайн-реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1pTtYPxOTwcWteNhln_YUWu3t8DNpSY 5m90XNsiBM5T8/edit