Вітання начальника Іванівської селищної військової адміністрації Віктора Дебелого з Днем Знань

Дата: 01.09.2023 08:58

Шановні жителі громади!

Сьогодні День знань. Щороку 1 вересня учні йшли до школи, лунав перший дзвоник, діти сідали за парти і розпочинався новий навчальний рік. Щороку… Але не зараз. Ось уже другий рік поспіль навчальний рік починається і проходить під час повномасштабного вторгнення. Дуже непростим є навчальний процес на окупованій частині нашої Херсонщини, зокрема і в нашій громаді.

Цей навчальний рік на Херсонщині проходитиме дистанційно. У такому форматі навчатимуться майже 69 тисяч учнів у 190 закладах освіти. У нашій громаді також онлайн працює Іванівський ліцей. Головне зараз – дати дітям українську освіту, незалежно від того, де вони проживають.

Шановні жителі громади, земляки!

Ми знаємо, що Херсонщина буде звільнена від російських загарбників.

Та всі ми сподіваємося, що найближчим часом учні повернуться за парти і в школах громади лунатиме дитячий гомін. Адже наші захисники зробили і роблять дуже багато, щоб наблизити нашу перемогу - перемогу України!

Бажаю всім учням успішного навчального року, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі.

Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє.

Україна переможе!

З Днем знань!