До уваги мешканців Іванівської громади, які проживають в деокупованих населених пунктах Херсонського району!

Дата: 09.09.2023 11:44

Відповідно до розпорядження начальника Херсонської районної державної (військової) адміністрації від 30 серпня 2023 року № 63 створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській районній державній (військовій) адміністрації (далі – Рада ВПО).

Метою створення Ради ВПО є реалізація регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.

У разі виявлення бажання брати участь у діяльності Ради ВПО, Ви можете подати свою кандидатуру для включення до персонального складу Ради. Просимо терміново звернутись за номером телефону +38 098 527 08 08 для отримання консультації та більш детальних роз’яснень.