Іванівська селищна військова адміністрація продовжує здобувати досвід на території деокупованої громади Херсонщини

Дата: 11.09.2023 11:52

Фото без описуФото без описуІванівська селищна військова адміністрація продовжує працювати та здобувати досвід на території деокупованої Станіславської сільської громади.

Голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий зустрічали з начальником Станіславської сільської ВА Олександром Бабуцьким, старостою села Олександрівка Наталею Каменецькою в селі Олександрівка Станіславської громади представників Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Фото без описуСпеціалісти з прав людини були вражені великою кількістю випадків катувань, розстрілів колон автомобілів цивільних громадян, які намагалися виїхати з села під час його окупації.

Всю трагічну історію села Олександрівка з наведеними фактами та документальними підтвердженням розповідала представникам Моніторингової місії староста Наталя Каменецька.

Завершили зустріч відвідавши дамбу, де відбувався розстріл колон цивільних авто у березні-квітні 2022 року.