Іванівська селищна військова адміністрація продовжує здобувати досвід на території деокупованої громади Херсонщини
Іванівська селищна військова адміністрація продовжує працювати та здобувати досвід на території деокупованої Станіславської сільської громади.
Голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий зустрічали з начальником Станіславської сільської ВА Олександром Бабуцьким, старостою села Олександрівка Наталею Каменецькою в селі Олександрівка Станіславської громади представників Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.
Спеціалісти з прав людини були вражені великою кількістю випадків катувань, розстрілів колон автомобілів цивільних громадян, які намагалися виїхати з села під час його окупації.
Всю трагічну історію села Олександрівка з наведеними фактами та документальними підтвердженням розповідала представникам Моніторингової місії староста Наталя Каменецька.
Завершили зустріч відвідавши дамбу, де відбувався розстріл колон цивільних авто у березні-квітні 2022 року.