Вітання з професійним святом співробітників рятувальних служб

Дата: 17.09.2023 15:39

Шановні співробітники рятувальних служб!

Вітаю всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника.

Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф.

В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей.

Я глибоко переконаний, що рятувальники Іванівщини, Херсонщини й надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимуть обраній справі у цей нелегкий час.

Дякую вам за відданість справі, мужність, вірність обов'язку!

Від усієї душі бажаю вам здоров'я та достатку у ваших родинах, успіхів на службі, Перемоги і мирного неба над головою!

З повагою до Вас, Віктор Дебелий