Дата: 27.09.2023 17:32

Голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий відвідав деокуповану Станіславську громаду. Він разом з начальником Станіславської сільської військової адміністрації Олександром Бабуцьким, начальником Новотроїцької селищної ВА Сергієм Перетятько та за участі першого заступника голови Херсонської ОДА Дмитра Бутрія взяв участь в урочистому відкритті ФАПу в селі Олександрівка Станіславської сільської громади.

Цю будівлю капітально відремонтовано за рахунок благодійних коштів волонтерів з Німеччини.

Для деокупованої Станіславської громади відновлення роботи ФАПу - справжнє досягнення, подія, яка надихає та надає наснагу для подальшої роботи.

Продовжуємо здобувати досвід, який стане в нагоді після деокупації нашої громади.