Вітання голови Іванівської селищної військової адміністрації з Днем селища

Дата: 09.10.2023 09:48

З Днем народження рідна Іванівко!

У житті кожного з нас є багато свят, але окреме місце в наших серцях займає День народження рідного селища.

Більше ніж 200 років тому серед безкрайого степу на українській землі з’явилась наша Іванівка.

Ось і ще один рік вписано в літопис нашого славного селища.

Рік непростий, особливий, затьмарений війною та окупацією.

Уже вдруге ми відзначаємо День селища в умовах повномасштабного вторгнення окупантів, тому нині – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до нашої історії та культури, про тодішніх і нинішніх героїв, про єдність і згуртованість наших дій, націлених на довгоочікувану Перемогу.

І хай ми зараз не святкуємо разом, як зазвичай, але любимо нашу Іванівку ще сильніше.

Вірю, що наступний День селища ми будемо зустрічати під мирним небом України!

Вірю, що прийде час, і «згинуть наші воріженькі, як роса на сонці…».

Зараз наші незламні захисники і захисниці у тяжких боях за кожен клаптик землі потроху просуваються на фронтах. Вони прямують додому, у наші херсонські степи, до нашої Іванівки.

Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю.

Моліться за наших захисників.

Світла пам'ять землякам, які стали у ряди Небесного війська та продовжують захищати нас з небес!

Дорогі іванівці, ми обов’язково ще зберемось на нашій квітучій центральній площі. Тут лунатимуть музика і радісний сміх. Під вільним українським небом!

І після Перемоги ми обов’язково завершимо все, що планували.

Щиро зичу якнайшвидшої перемоги!

Нехай усі наші захисники повертаються додому живими та здоровими!

Всім міцного здоров‘я, Божої опіки та МИРУ!

Вірте в Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю!

Слава Україні!

Слава нашим Героям!

З найкращими побажаннями начальник Іванівської селищної військової адміністрації

Віктор Дебелий