Звернення голови Іванівської селищної військової адміністрації

Дата: 25.11.2023 09:38

Шановні жителі Іванівської громади!

Цьогоріч 25 листопада – сумна дата трагічної історії нашої держави – День пам’яті жертв голодоморів, що прокотилися Україною трьома потужними хвилями. Це масштабна національна трагедія, що забрала тисячі життів українців.

Цивілізований світ давно визнав Голодомор геноцидом українського народу. У 1932-1933 роках, за різними оцінками, його жертвами стали від 3 до 7 мільйонів людей.

Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв Голодоморів в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Тоді українську націю хотіли зломити, залякати, поставити на коліна, винищити. Це саме повторюється й зараз, коли на українську землю ступив чобіт російського окупанта. Та ми не здамося!

Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю.

Закликаю всіх долучитися у цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання, а також засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий