Розпочала свою роботу рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській ОВА

Дата: 25.11.2023 11:45

10 листопада відбулося перше засідання ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській обласній військовій адміністрації.

На ньому обрали голову ради. Нею стала Любов Яхно. Жінка сама змушена була залишити домівку, тож добре розуміє проблеми і потреби внутрішніх переселенців.

Заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько представив комплексну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб області, яку розробила облдержадміністрація.

Також на засіданні обговорили питання працевлаштування та професійного навчання ВПО.

Джерело: Херсонська ОВА