Питання збереження метального здоров’я – у фокусі

Дата: 30.11.2023 12:13

Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки роботи Міжвідомчої координаційної ради з упровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році.

До засідання онлайн долучилися і начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько, директорка Департаменту здоров’я Тетяна Карчевич та  регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Емма Хутковська.

Учасники зустрічі заслухали інформацію про проведену роботу з охорони психічного здоров’я, зокрема і на Херсонщині.

У межах засідання відбулася мінівиставка, де міжнародні партнери представили свої проєкти, спрямовані на психосоціальну підтримку населення в регіонах, та відповідні послуги.

«Наступний рік має бути роком максимального поширення проєктів у сфері ментального здоров’я на місцях. Ці послуги мають дійти до кожного українця, хоч би як територіально віддалений він був від центрів» - зауважила Олена Зеленська.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та доступна на сторінках програми в «Ти як?».

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики