Дорогі наші військовослужбовці, добровольці, захисники та захисниці України!

Дата: 06.12.2023 11:33

Дорогі наші військовослужбовці, добровольці, захисники та захисниці України!

6 грудня – День Збройних Сил України. Це свято на честь Вас, мужніх,

незламних українців, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Ви згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни.

Не виключенням стали і наші земляки -  воїни Іванівської громади, які гідно несуть службу,  захищаючи рідну землю.

Кожен громадянин нашої нескореної держави переконався у професійності наших ЗСУ, у їхній незламності. З перших хвилин початку повномасштабної війни з російським окупантом наші військові завдавали гідної відсічі агресору, демонструючи нечувану мужність, витривалість та готовність гідно протистояти ворогу.

Тож поза сумнівом, що Українська Армія – справжня армія незламних та нескорених бійців, здатна демонструвати професійну тактику бою, вражати неймовірним героїзмом, стійкістю та здатністю оперативно діяти у найкритичніших ситуаціях.

Дякуємо за кожен день, за кожен відвойований клаптик землі, за кожне збережене життя.

Збройні Сили України продовжують чинити запеклий опір російським загарбникам та завдають їм величезних втрат, ціною власного життя визволяють споконвічно українські міста та села.

Війна не буває без втрат, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Бойова слава ЗСУ вже стала легендарною, а кожен наступний день наших військових - то велич подвигу, відданості та непохитності духу.

Тож у День Збройних Сил України разом зі своїми щоденними молитвами, вдячністю та захопленням, зичимо вам, дорогі наші воїни, Великої Перемоги. Бажаю вам надійного Божого захисту, міцного здоров'я, сили та терпіння, якнайшвидшого повернення живими та неушкодженими до своїх родин, до мирного життя. Віримо у вас, молимось за вас, захоплюємося вашими звитягами та нездоланністю. Для свого народу ви справжні янголи-охоронці, наша надія, лицарі правди та свободи.

Вічна слава полеглим героям за Україну!

Слава ЗСУ! І Перемога буде за нами!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий