Що таке кімната кризового реагування

Дата: 09.12.2023 21:32

Продовжуємо інформувати про спеціалізовані служби підтримки постраждалих від домашнього насильства, насильства за ознакою статі або насильства, пов’язаного із збройним конфліктом. Тому сьогодні у фокусі уваги - кімнати кризового реагування, які функціонують у денних центрах соціально-психологічної допомоги.

Тут всі, хто потребує екстреної допомоги, зможуть отримати соціальну послугу кризового втручання, первинне консультування психолога та юриста. Постраждалим особам надається можливість короткострокового та цілодобового перебування в комфортних умовах, а також базова підтримка у необхідних речах та продуктах.

На відміну від притулку, у кімнату кризового реагування можна потрапити за особистим зверненням. Місцезнаходження кімнати є конфіденційним, тут можливе розміщення разом із дітьми.

Після закінчення терміну перебування у кризовій кімнаті постраждалу особу може бути направлено до інших спеціалізованих служб, які надають відповідні соціальні послуги.

Контакти для допомоги ви можете знайти за посиланням.

Джерело: Національна соціальна сервісна служба України