Звернення голови Іванівської селищної військової адміністрації з нагоди Дня учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2023 13:03

Шановні жителі громади!
Саме 14 грудня багато років тому було офіційно повідомлено про завершення будівництва  комплексу захисних споруд над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.  Тож сьогодні в Україні вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Серед тих, які боролися зі страшним лихом, було чимало жителів нашої громади, які ризикуючи життям та здоров’ям, в ті пекельні дні з честю виконали свій обов’язок перед Батьківщиною. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. На жаль, багато ліквідаторів уже давно відійшли у вічність. Велика повага та низький уклін усім тим, хто ціною власного життя подарував майбутнє мільйонам українців.
Зараз, коли Україна чинить спротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої уваги.
Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи!
 Бажаю вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.
Слава Україні! Героям слава!

З повагою - голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий