Європейська рада вирішила відкрити переговори про вступ України до ЄС

Дата: 15.12.2023 17:12

14 грудня Європейська рада ухвалила рішення відкрити переговори про вступ України й Молдови до ЄС та надати Грузії статус кандидата.

Рада також вирішила розпочати переговори з Боснією і Герцеговиною, як тільки країна досягне відповідності критеріям членства. Єврокомісія повинна доповісти щодо прогресу до березня з метою прийняття подальшого рішення.

«Це чіткий сигнал надії для їхніх людей і для нашого континенту», – написав президент Європейської ради Шарль Мішель у соцмережі X (раніше – Twitter).

У пакеті розширення 2023 року, опублікованому 8 листопада, Європейська комісія рекомендувала розпочати переговори про вступ з Україною та Молдовою, а також надати статус Грузії кандидата за умови виконання певних кроків.

Дізнатися більше:

Прес-реліз