Привітання голови селищної військової адміністрації з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 09:51

Дорога громадо!

Щиро вітаю з Днем Соборності України!

Щороку, 22 січня, ми відзначаємо важливу подію в українській історії − ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.

Цей день окроплений потом і кров’ю борців за волю України. Після сотні років життя у полоні різних імперій наш народ знову об’єднався в одну державу. Відчуття єдності міцно закарбувалось у свідомості та серцях патріотів України й стало невіддільною  частиною національної ідеї. Об’єднання УНР і ЗУНР – свідчення прагнення українців вільно жити в єдиній суверенній державі.

На жаль, сьогодні за свою волю до свободи Україна продовжує платити надзвичайно високу ціну. Ми вкотре зі зброєю  боронимо свою землю та зазнаємо тяжких випробувань у боротьбі за незалежність, а тепер і за існування нашої держави.

Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності всіх територій нашої країни.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, разом працюємо, створюємо знакове й важливе, боремося з окупантами – ми перемагаємо.

Найважливішим бажанням для всіх українців на сьогодні є побажання Перемоги та Миру.

За нами правда, а значить – Перемога!

Наша єдність – наша зброя!

Слава Україні!

Героям слава!