Спрощено механізм визначення родинного кола військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги

Дата: 01.02.2024 11:56

30 січня 2024 року Кабміном внесено зміни до постанов від 30.11.2016 № 884 і від 28.02.2022 № 168.

Ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану.

Проєкт змін розробили з метою спрощення порядку визначення кола осіб, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги.

Відтепер визначено чіткий перелік державних органів, які мають право на отримання інформації щодо осіб, які мають право на отримання грошового забезпечення військовослужбовців.

А саме йдеться про: Міноборони; СБУ; Службу зовнішньої розвідки; ГУР; Головне управління Національної гвардії; Держприкордонслужбу; Управління державної охорони; Адміністрацію Держспецзвʼязку; Адміністрацію Держспецтрансслужби.

Це дозволить оперативно визначати родинне коло осіб військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги.

Зазначені нормативні зміни було ініційовано в межах щотижневої наради з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України