Працевлаштування та отримання допомоги переселенцями – серед основних питань на засіданні ради з питань ВПО при Херсонській ОВА

Дата: 06.02.2024 21:23

Через повномасштабне вторгнення рф спостерігається постійне збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб. Зокрема на деокупованій Херсонщині нині перебуває більше 44 тисяч переселенців.

На засіданні обговорили звернення ВПО Херсонської області, здебільшого вони стосуються призначення, отримання чи затримки допомоги на проживання ВПО.

Розглянули державні програми працевлаштування для переселенців, оскільки виплати автоматично продовжать отримувати тільки ті категорії переселенців, які не мають можливості працювати.

Такий механізм стимулюватиме працездатних ВПО до отримання власних джерел доходів для родини та допоможе їм швидше інтегруватися у нові громади.

Обговорили пропозиції щодо забезпечення ВПО житлом, в тому числі йшлося про формування фондів житла, призначених для тимчасового проживання.

Серед наших завдань — підтримати переселенців і створити для них гідні умови життя.

Джерело: Херсонська обласна військова адміністрація