Інформаційна кампанія «Шлях ветерана»

Дата: 06.02.2024 21:25

Що таке шлях захисника? Що таке шлях ветерана? Це не просто маршрут, пройдений однією людиною, але шлях, який вимірюється підтримкою та співчуттям кожного з нас.

Коли ветеран повертається з фронту, його шлях продовжується у мирному житті, де важлива не тільки власна сила, але й сила спільноти, готової подати руку допомоги.

Цей шлях має проходити коло за колом, коли ми всі, як частинка суспільства, підтримуємо наших захисників та ветеранів. Ми маємо створювати умови для їхньої реінтеграції, допомагати в освіті, забезпечувати медичну допомогу та психологічну підтримку, сприяти їхній участі в громадському житті.

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України здійснює діяльність, націлену на якісну реінтеграцію ветеранів та ветеранок.

Переходьте на сайт Українського ветеранського фонду, щоб дізнатись корисну інформацію