Звернення голови Іванівської селищної військової адміністрації

Дата: 19.02.2024 23:15

Шановні земляки!

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну й українців у час Революції Гідності, змінили перебіг історії нашої держави.

Сьогодні нам доводиться продовжувати боротьбу, відстоюючи не лише власну гідність, але й незалежність та цілісність своєї держави. Подвиг безстрашних Героїв Небесної Сотні продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти загарбника.

Ми віримо, що спільними силами, усі разом, ми зуміємо захистити свою землю, здобути мир для відновлення і розбудови державності. Сьогодні це наш святий обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих героїв.

Сьогоднішній день - це ще одне нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми сьогодні воюємо. Україна — країна сильних і незламних людей, країна вільних і хоробрих Героїв. Головна перемога попереду, український народ обов’язково вистоїть!

Вічна пам'ять Небесній сотні. Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за вільну Україну!

Пам’ятаймо подвиг наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу!

Слава Україні!

Героям Слава!