Вітання голови Іванівської селищної військової адміністрації

Дата: 19.02.2024 14:22

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Герба України!

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Малий Державний Герб незалежної України - золотий Тризуб на синьому щиті.

Тризуб завжди уособлював нерозривний зв’язок поколінь і славне історичне минуле української держави. У ньому закодована наша національна самобутність та ідентичність, прагнення до волі та незалежності, наша звитяга.

Сьогодні, на тлі російської агресії проти України, окупації нашого рідного краю Державний Герб для кожного з нас перестав бути чимось звичним.

Під синьо-жовтим стягом та із шевронами, на яких зображено Тризуб, українські воїни рішуче йдуть у бій за рідну землю. Нащадки великих князів та сміливих козаків, вони утверджують наше право на самостійне, щасливе і мирне життя.

Наш обов'язок - усвідомлювати ціну Прапора, Гімну й золотого Тризуба - величних символів нашої держави і пам'ятати, якою кров'ю здобувається Свобода!

Щиро вірю, що велика війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а наш національний символ – Тризуб – знову засяє золотом у нашій Іванівській громаді.

З повагою – голова Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий