Звернення голови Іванівської селищної військової адміністрації

Дата: 24.02.2024 08:56

Шановні земляки!

24 лютого - річниця повномасштабного вторгнення, ще один рік війни.

Великої, важкої, визвольної… Війни, яка торкнулася кожного.

Перші дні лякали невизначеністю. Ми чули вибухи та гуркіт техніки, яка безкінечними колонами повзла нищити міста і села, слідкували за кожною новиною, не спали ночами, боячись пропустити щось важливе. Відчували шок і лють…

Уже минув другий складний рік.

Це болючі спогади… Розділені родини… Це гіркота втрат… Важкі поневіряння… Життя під окупацією… Але і надія. Віра і надія, що Перемога уже скоро. Це надає сили жити і боротись далі. Вірити у наших мужніх воїнів, які у надважких умовах борються за кожного із нас, за кожен клаптик української землі.

З важкою раною в серці ми проводжали у засвіти рідних, друзів, знайомих, тих, хто мужньо боронив Україну. Вічна шана тим, хто віддав своє життя, захищаючи нашу державу! Світла пам’ять мирним українцям та усім нашим співвітчизникам, які загинули від рук ворога!

Вірю, що скоро наш синьо-жовтий прапор замайорить на іванівськими степами… Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Цінуймо свободу і незалежність! Робімо Україну кращою та сильнішою!

Кожен з нас сьогодні – герой свого власного фронту. У кожного є сердечний біль і натхнення досягнень.

Ми подолали другий рік повномасштабного вторгнення – і ми не відступимо.

Нехай це буде остання річниця війни, далі - лише Перемога.

Ми маємо сили і віру, з нами правда і честь, ми гідні Перемоги і наближаємо її щодня!

Слава Україні!

Героям Слава!