Що таке Кримська платформа

Дата: 25.02.2024 11:30

Кримська платформа — міжнародний механізм сприяння деокупації півострова, зміцнення європейської та глобальної безпеки.

За цим посиланням ви можете перейти на сайт Кримської платформи та детальніше ознайомитись із її роботою, дізнатись актуальні новини.

Кримська платформа об’єднує міжнародні зусилля, спрямовані на деокупацію Кримського півострова, подолання наслідків тимчасової окупації й захист прав та інтересів громадян України.

Завдяки Кримській платформі тема окупації Криму актуальна на міжнародному порядку денному.

Кримська платформа успішно розвивається та вже розпочала парламентську та експертну співпрацю між країнами-учасницями.

Україна працює над розширенням кола учасників Кримської платформи,

особливо з-поміж країн Глобального Півдня.