Два роки минуло від перших боїв за Херсон

Дата: 02.03.2024 16:51

Два роки минуло від перших боїв за Херсон. Військові, які боронили рідне місто до останнього подиху, проявили небачену мужність, героїзм та жертовність.

Воїни з автоматами та “коктейлями Молотова” у руках стали на захист країни. Вони поставили це бажання вище власних життів. На жаль, для більшості той бій став останнім… Адже сили були нерівними.

Сьогодні у вільному українському Херсоні ми з сумом згадуємо про трагічні події дворічної давнини. Та водночас ми щиро вдячні воїнам, які проявили небачений героїзм і відвагу.

Щирі співчуття рідним загиблих. Вічна памʼять Героям, які віддали найдорожче у боротьбі за свободу нашої країни…

Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА