ХАРТІЯ: бригада Гвардії наступу

Дата: 04.03.2024 21:50

Бійці "Хартії" одними з перших стали до оборони Харківщини та дали гідну відсіч ворогові, який вдерся в область з півночі.  У вересні 2022-го року Хартія звільняла Харківщину в рамках Слобожанського контрнаступу ЗСУ. В листопаді 2022-го року бійці брали участь в запеклих боях із ворогом на Сватівському напрямку на Луганщині, а у грудні тримали оборону в битві за Бахмут. У березні 2023-го року підрозділ ДФТГ «Хартія» увійшов до лав Національної гвардії України і став основою 13-ої бригади оперативного призначення НГУ. У лавах підрозділу служать високо мотивовані бійці, професіонали своєї справи. Гасло бригади – "Бо тільки меч, а не слова здобуде нації права".